Referent/ka v oddělení hygieny práce na pracovišti Brno (Brno)

Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Referent/ka v oddělení hygieny práce na pracovišti Brno". Nástupní mzda je 25 280 – 37 170 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Referent/ka v oddělení hygieny práce na pracovišti Brno
Obor(y):
Obrana a ochrana, Zdravotnictví
Obec:
Brno
Mzda:
25 280 – 37 170 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Brno
Pellicova 645/31
60200

Další informace o volném místu

Požadujeme:
Požadujeme:
" minimální stupeň vzdělání - vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu
" základní znalost legislativy v oblasti ochrany zdraví při práci (především zákon č. 258/2000 Sb. a jeho prováděcí předpisy)
" asertivní komunikační schopnosti
" schopnost samostatné i týmové práce
" schopnost práce v terénu
" trestní bezúhonnost
Náplň práce:
" zaměřena na posuzování rizik ohrožení zdraví při práci, opatření k ochraně zdraví při činnostech souvisejících s expozicí hluku, vibracím, chemickým látkám, fyzické zátěži, chladu, teplu a ostatním faktorům pracovního prostředí
" dozor nad plněním povinností stanovených k ochraně zdraví při práci
" šetření na pracovištích z hlediska možného ohrožení zdraví pracovníků - šetření nemocí
z povolání
" účast na měření jednotlivých faktorů práce a vyhodnocování výsledků měření
" zpracovávání souhrnných finálních vyjádření a dalších dokumentů
Zaměstnanecké výhody:
Zvláštní příplatek, osobní příplatek po zkušební době, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, 1 den zařízení osobních záležitostí, stravenky, po zkušební době - služební mobil s datovým tarifem

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Monika Mičánková
telefon: 543 516 813
email: monika.micankova@khsbrno.cz

Brno
Brno
60200

Poslední změna: před 2 měsíci