Praktický lékař pro děti a dorost / asistent lékaře (Brno)

Dětský doktor s.r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Praktický lékař pro děti a dorost / asistent lékaře". Nástupní mzda je od 55 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Praktický lékař pro děti a dorost / asistent lékaře
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Brno
Mzda:
od 55 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Dětský doktor s.r.o.
Údolní 393/18
60200

Další informace o volném místu

Kontakt e-mailem, telefonicky.
Soukromá ambulance hledá lékaře pro výkon lékařské péče pro děti a dorost v ambulantní sféře. Jsme společnost vlastnící více ambulancí PLDD v Brně, a proto je možnost plného i zkráceného úvazku, popř. na pravidelné i nepravidelné zástupy.
Požadujeme VŠ vzdělání lékařského směru, odpovídající atestace nebo specializace v oboru praktické lékařství pro děti a dorost výhodou, organizační a řídící předpoklady, zdravotní způsobilost.
Vhodné i pro lékaře v přípravě na atestaci – L2, absolventy LF, lékaře z Ukrajiny, také pro ostatní cizince, popřípadě pro lékaře v přípravě ke specializační zkoušce. Výhodou je úspěšně absolvována písemná část aprobační zkoušky. Pomůžeme v zajištění praxe pro splnění aprobační zkoušky.
Nabízíme nadstandardní platové podmínky (mzda 50 – 70 tis. Kč), výkon praxe v zavedené soukromé dětské ambulanci v Brně se stálou klientelou se zázemím stabilní společnosti, individuální přístup oři hledání optimální formy spolupráce, dlouhodobou spolupráci s garancemi a jasnou perspektivou, možnost dalšího zvyšování kvalifikace – zajištění vzdělávání na akreditovaných pracovištích, úhrada ze strany zaměstnavatele za vzdělávací stáže a další vzdělávání, pomoc při vyřízení všech dokladů, náborový příspěvek 50 tis. Kč, příspěvek na ubytování, pomoc při zajištění ubytování, další zaměstnanecké benefity.
Zaměstnanecké výhody4):
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontakt na zaměstnavatele

Marie Malátová
telefon: +420777568598
email: malatova@sdruzeneordinace.cz

Dětský doktor s.r.o.
Brno
60200


Poslední změna: před 2 roky