Pomocný dělník/operátor (Brno)

Arkon Flow Systems, s.r.o. nabízí v Brně volnou pracovní pozici "Pomocný dělník/operátor". Nástupní mzda je 24 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pomocný dělník/operátor
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Brno
Mzda:
24 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Arkon Flow Systems, s.r.o.-prac.
Nováčkova 418/11
61400

Další informace o volném místu

Kontakt telefonicky 8.00 - 16.00 hod., e-mailem.


Pomocný dělník/operátor
Společnost Arkon Flow Systems, s.r.o. je ryze česká společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem elektromagnetických průtokoměrů. V současné době nabízíme pozici pomocného dělníka ve výrobním oddělení.
Při pohovoru Vám práci ukážeme, necháme Vás, abyste si to zkusil, a po Vašem nástupu budete do všeho zaškolen. Práce probíhá v jednosměrném provozu a je možné i nabídnout zkrácený úvazek.
Potřebujeme, abyste byl manuálně zručný, pečlivý a výhodou je předešlá praxe, ale není podmínkou.
V náplni práce dané pozice je výroba cívek, příprava kabelů, příprava housingů, které se odváží na lakování, případné pomocné práce montáže elektroniky do housingů, diagnostika finálního výrobku, výpomoc v oblasti finálního balení výrobku a jeho přípravy pro expedici. V případě větších objednávek i občasná výpomoc pro kovo oddělení v oblasti řezání trubek, obsluhy robotického pracoviště, případně obrušování svařenců.
Volné místo pro Vás máme ihned k dispozici, nabízíme Vám hned ze startu smlouvu na dobu neurčitou, plné zaškolení, fixní měsíční mzdu, která roste již po prvním měsíci zaškolení.
K tomu dostanete stravenky, 5 týdnů dovolené, pracovat budete v jedné směně od 7,00 do 15,30, případně časové rozpětí dohodou, kousek od centra Brna. V případě dojíždění možnost příspěvku na dopravu. Po zkušební době vám přispějeme i na penzijní nebo životní pojištění.
Těšíme se na Váš životopis a na setkání při pohovoru.


Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Kontakt na zaměstnavatele

Klára Šicnerová
telefon: 736 484 375
email: klara.sicnerova@arkon.co.uk

Arkon Flow Systems, s.r.o.-prac.
Brno
61400


Poslední změna: před 1 rokem